‘Tinnaturel’ tamamen doğal zeytinyağı kozmetik ürünleri nedir? Nasıl satın alınır?

2

2012 senesinde Tabii Sızma Zeytinyağı macerasına başlayan Tinnaturel markası kozmetik dünyasına yeni bir soluk getirdi. İçerisinde yalnızca saf zeytinyağı bulunan 1. sınıf nitelikte masaj yağları, cilt bakım kremi ve kantaron balmı piyasaya sürdü. Gelin beraber bu mahsulleri araştıralım…

Zeytin ve zeytinden üretilen saf yağın faydaları saymakla bitmiyor. Kur’an-ı Kerim’de övülen besin olarak tanınan zeytin ve zeytinyağı; saç bakımı,cilt bakımı,sıtma tedavisi,kanser tedavisi,tansiyon tedavisi,kalp sağlığı gibi hastalıklara şifa oluyor. Peygamber Efendimizin: “Zeytinyağını yiyin ve sürünün çünkü o bereketli bir ağacın ürünüdür.” diyerek övdüğü besinlerden biri. Tinnaturel markası da 2012 yılında Manisa’da tesis kurarak, yıllardır 1. sınıf kalitede zeytinyağlar üretiyor. %100 müşteri memnuniyet garantili olan zeytinyağlarına yeni bir soluk getiren Tinnaturel markası cildinize ve vücudunuza bakım yapabileceğiniz ürünleri raflara dizdi. Doğal beslenmeyi ve doğal ürünlerle bakım yapmayı tercih edenlerin dikkatini çeken bu ürünler hakkında merak edilenleri mercek altına aldık.

TİNNATUREL CİLT BAKIM VE MASAJ YAĞI

İnsanlık tarihinin en daha önceki cilt bakım mahsulü ve Antik Yunan bayanlarının hoşluklarının gizemi olan zeytinyağının aromatik çiçek yağları ile karışımı cildinizi gençleştirmesi ve hoşlaştırmasının yanı gizeme, kapsadığı polifenoller, antioksidanlar, zengin E vitamini ve öteki fantastik bileşenleri ile sıhhatli bir bedene sahip olmanıza dayanakçı olacak. Gül, Zambak, Mavi Anemon, Lavanta, Yasemin ve Biberiye aromalı Tinnaturel Cilt Bakım ve Masaj Yağları; ihtiyarlamayı geciktirici tesiri, ıslatıcı, besleyici,kirleri giderici, yara yanık, sivilce, doğum izleri giderici tesirlere sahiptir. Tüm bu tesirlerin yanı gizeme gevşeme ve tazeleme için günlük masaj yağı olarak kullanabilirsiniz. Cildinizin istediğiniz bölgesine hafifçe masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

TİNNATUREL CİLT BAKIM KREMİ

0 natürel zeytinyağı ve gözetici, renklendirici, paraben, içki gibi hiçbir kimyevi ve hasarlı madde kapsamayan ve yenilebilir içerikle üretilen Tinnaturel Cilt Bakım Kremi bırakılmaz cilt bakım mahsulünüz olacak. Tinnaturel Cilt Bakım Kremi, içeriğinde yer alan 1/3 oranında Naturel Sızma Zeytinyağının yanı gizeme Hindistan Cevizi Yağı, Shea Butter ve Balmumu ile cildinizin gereksinimi olan tüm mineral ve vitaminleri tek başına karşılamaktadır. El, surat, dirsek ve topuk bölgelerinin ıslatılması ve yumuşatılmasında kullanabileceğiniz gibi güneş sonrası elastiklik kazandırıcı ve besleyici ve soğuk havalarda el çatlaklarına karşı güvenle kullanabilirsiniz. Tamamen natürel malzemelerden hiçbir katkı maddesi kapsamadan el ile üretilen Tinnaturel Cilt Bakım Kremini günün lüzum dinlediğiniz her anında kullanabilirsiniz.

TİNNATUREL KANTARON BALMI

Tinnaturel Kantaron Balmı, doğanın mucizevi şifa kaynağı “Sarı Kantaron Çiçeği Yağı” ile Hindistan Cevizi Yağı, Shea Butter ve Balmumu gibi tamamen doğal ve yenilebilir malzemelerden el yapımı olarak geliştirilmiştir. Binlerce yıldır yaralanmaların , yanık vakalarının, mide hastalıklarının tedavisinde kullanılan Kantaron Yağını diğer doğal ve faydalı içeriklerle zenginleştirerek Tinnaturel Kantaron Balmı elde edildi. Tinnaturel Kantaron Balmı’nı kesik, yara, pişik, sivilce ve yanık vakalarında kullanabileceğiniz gibi içerdiği hücre yenileyici ve besleyici vitaminleri sayesinde günlük cilt bakım ürünü ve kırışıklık karşıtı olarak da güvenle kullanabilirsiniz.

PEKİ BU MAHSULLERDEN NEREDEN ALINIR?

Eğer bu ürünleri merak edip satın almak istiyorsanız www.tinnaturel.com olan resmi adresten ulaşabilirsiniz. 0537 556 02 56 numarayı arayarak bilgi alabilirsiniz.