Terramycin(Teramisin) krem nedir? Terramycin nasıl kullanılır? Terramycin ne işe yarar?

4

Uzun senelerdir öğrenilen, herkesin eczane çantasında kesinlikle bulunan TerramycinTeramisin krem, yine tanınmış oldu. Ekonomik açıdan son derece hesaplı olan TerramycinTeramisin kremi kesinlikle inceleyerek özellikle yaralarınızı iyileştirmek için kullanmalısınız. Peki TerramycinTeramisin kremin cilde bereketleri neler? TerramycinTeramisin krem nasıl kullanılır? TerramycinTeramisin krem maliyeti nedir? tüm ayrıntıları yazımızda bulabilirsiniz.

Çok uzun senelerdir eczanelerde satılan TerramycinTeramisin krem; bedende oluşan kabarıklıklardan kızarıklara kadar bir hayli meseleyi ortadan kaldıran ve bunu yaparken kısa bir vakit tüketen ten kremidir. Sivilce, irin, yara, yanık, bakteri enfeksiyonları, beden kızarıklığı gibi meselelerle baş eden bu krem, tenin üst katmanı oluşan kabarcıklar ya da bir araya gelmesi gibi yaraları süratlice iyileştirir. Gözden kaçan vaziyetler neticeyi minik bir darbe sonrasında oluşan yaraları iyileştiren TerramycinTeramisin krem, son günlerde irinli sivilcelerde ve apselerde kullanılıyor. Çok kısa vakitte netice vermesiyle kullanılan kremi bu meselelerden rastgele biriyle karşılaşan şahıslar kullanmalıdır. 

terramycin krem

Etmen maddesi, Oksitetrasiklin hidroklorür ve Polimiksin B sülfat bulunan Teramisin krem, bunun yanında akışkan petrolatum ve beyaz petrolatum iki tane takviyeci madde kapsar. Yumuşak sarı homojen bir rengi olan Teramisin krem, topikal olarak kullanılan antibiyotik grubuna girmektedir. 

Alttaki meselelerden biriyle karşılaştığınızda kullanabilirsiniz;

Büyük çıbanların tedavisinde,

Ciltte oluşan iltihaplarda ve iltihaplı durumlarda,

Dudak çatlaklarının tedavisinde,

Uçuk tedavisinde,

Ciltte oluşan yara ve çizik tedavisinde,

Böcek ve arı sokma tedavisinde,

Sivilce(akne) tedavisinde,

Kulakta oluşan yara tedavisinde,

Çok enfeksiyon olan yaraların tedavisinde kullanılabilir.

TERRAMYCİN MERHEM NASIL KULLANILIR?

Terramycin kremi uygulayacağınız bölgenin pak olduğundan emin olduktan sonra kremi parmak uçlarınızla bölgeye sürün. Daha sonra gazlı bezle kapatarak, hijyenik kalmasını sağlayın.

Gün içerisinde 2 kere uygulanması yeterli olan bu kremi yara iyileşinceye kadar kullanabilirsiniz.

TERRAMYCİN MERHEM YAN ETKİLERİ

TERRAMYCİN MERHEMİN FİYATI NEDİR?

Terramycin(Teramisin) kremin Mart 2019 itibariyle fiyatı 15,61 TL‘dir.