Silverdin Krem ne işe yarar? Silverdin Krem nasıl kullanılır? Silverdin Krem fiyatı

2

Günümüzde yanık ve yara kremi olarak öğrenilen Silverdin krem, kısa müddette tesirini gösterdiği için herkes tarafından seçim ediliyor. Özellikle yanıklarda kullanımı oldukça tesirli Silverdin krem, araların ve yanığın cerahat kapmasını önlemek için sıklıkla kullanılmaktadır. Peki Silverdin Krem ne işe fayda? Silverdin Krem nasıl kullanılır? Silverdin Krem maliyeti nedir? bilmek istiyorsanız yazımıza göz atabilirsiniz.

Yanık sonrasında hemen sürüldüğünde hem kızarıklığı hem de acısını alan Silverdin krem, içerisindeki etmen maddeler sayesinde cildi pozitif doğrultuda etkiliyor. Özellikle içerisinde gümüş sülfadiazin sayesinde bakterilerin cilt yüzeyinde büyümesini ve çoğalmasını yasaklayan bu krem, reçete ile satılsa da eczanelerden temin edebilirsiniz. Hem yara hem de yanık rehabilitasyonunda kullanılan Silverdin, 40 gramlık ambalajlarda satılıyor. Eczane raflarının bir numaralı kremlerinden olan Silverdin kremi uzmana danışarak sizlerde kullanabilirsiniz.

SİLVERDİN KREM NE İŞE YARAR

SİLVERDİN KREM NASIL KULLANILIR?

Silverdin kremi hekiminiz reçete ettiyse, öncelikle hekiminizin söylediği gibi kullanmaya itina göstermelisiniz. Genel olarak kullanım biçimi ise çok kolaydır.

Silverdin kremin uygulanacağı yara ve yanık olan bölgeyi öncelikle temizleyin.İnce bir tabaka halinde bölgeye güzelce sürün. Üzerine varsa tedavi amaçlı kullanılan sargı bezi ile sarın. Eğer sargı beziniz yoksa steril edilmiş bir bez ile kapatın. Günlük kullanım dozu olarak da 1 defa sürmeniz yeterli olacaktır.

Silverdin krem nasıl kullanılır

SİLVERDİN KREMİN FİYATI NEDİR?

Silverdin krem hem reçeteli hem de reçetesiz olarak satılmaktadır. Ancak reçeteli satıldığı zaman bir kısmı devlet tarafından karşılanmaktadır. Silverdin krem fiyatı 8.32 TL’dir.