Ovadril losyon ne işe yarar? Ovadril losyonun faydaları neler? Ovadril losyon nasıl uygulanır?

1

Günümüzde neredeyse her konutta bulunan ve kullandıkça verimlerinden bahsedilen Ovadril losyonu tanıtmak için sizlere bir içerik hazırladık. Hem bereketleri hem de kısa zamanda kaşıntıdan egzamaya kadar bir hayli alanda pozitif tesirler sağlamasıyla öğrenilen Ovadril losyon hakkında tüm merak edilenler haberimizin ayrıntılarında.

Faktör maddesi Çinko olan Ovadril losyon içerisinde Difenhidramin hidroklorür ve Lidokain hidroklorür barındırıyor. Cilt meselelerini gidermek için araştırma yaparken karşınıza çıkacak olan Ovadril losyon, Toprak ilaç ve Kimya Mad. San. ve Tic. A.Ş tarafından Sakarya’da üretiliyor. Uygulandığı bölgede hemen tesirini gösteren bu losyonu uzman hekiminize danışmadan netlikle kullanmamalısınız. Sadece eczanelerde mavi ambalajıyla satılan Ovadril losyon, sürüldüğü cilt bölgesini kısa süreli uyuşturur ve his kaybı sağlar. Bergamot, mentol kokulu olan bu losyon, antihistaminik kaşıntı önleyici, yerel anestezikbölgesel anlaşma sağlayıcı, antipruritikkaşıntı giderici özellikleri vardır.

OVADRİL LOSYON NE İŞE VERİM?

Bu losyon cilt tahrişlerinin giderilmesinde, pişik sualin rehabilitasyonunda, her türlü kaşıntı meselelerini gidermek için kullanılabilir. Bunun dışında, su çiçeği meselesinin giderilmesinde ve kaşıntıyı eksiltmek için de kullanabilirsiniz. 

En ehemmiyetli özelliklerinden biri sinek ve sivrisinek ısırıklarının iyileştirilmesinde oldukça eforludur. Arı sokması neticeyi ortaya çıkan kabarıklık,sızı,kızarıklık ve kaşıntıyı giderir.

Güneş yanıkları sonrasında da kullanabileceğiniz Ovadril losyon, cilt dokusunu sıklaştırır ve süratlice yeniler. Bayanların bazı yaptığı yorumlara göre ise ağda, lazer epilasyon sırasında acıyı eksiltiyor. Cildi yenileme özelliği olduğu için cilt kirlerine dolaylı olarak fayda sağlar.

ovadril losyon

OVADRİL LOSYON NASIL KULLANILIR?

Ovadril losyonu uzman hekiminizin size reçete ettiği gibi kullanmalısınız. Şayet reçeteniz yok ise evvel losyonu çalkalayın. Daha sonra uygulayacağınız bölgenin pak olmasına itina gösterin. Ardından parmak ucunuza minik bir biçimde alıp bölgeye uygulayın. Gün içerisinde 3 kezden fazla kullanmamalısınız. Uyguladıktan sonra ise hemen ellerinizi yıkayın. Mahsulü netlikle burun, ağız, kulak ve göz temasından uzak yakalamalısınız. 

OVADRİL LOSYON NE KADAR?

120 gramlık Ovadril losyonun fiyatı 9.03 TL‘dir. Eğer doktorunuz reçete ederse sigortanızla daha uygun fiyata alabilirsiniz.