Oksizinc Krem ne işe yarar? Oksizinc Krem nasıl kullanılır? Oksizinc Krem fiyatı

2

Cildinizi hoşlaştırmak, kirleri hem de renk tonunu eşitlemek için son zamanların en popüler mahsulü Oksizinc kremi kullanabilirsiniz. Bereketleriyle göz dolduran, tesiriyle gönülleri fetheden Oksizinc Krem ne işe fayda?Oksizinc Krem nasıl kullanılır? Oksizinc Krem maliyeti nedir? Bilmek için yazımıza göz atabilirsiniz.

Oksizinc krem, pek çok cilt meselesine karşı tesirli bir kremdir. Paraben kapsamayan yapısıyla güvenle kullanılabilen bu krem, içeriği sayesinde cildin daha parlak ve pürüzsüz bir hal almasını sağlar. Sivilce problemlerinin eksiltilmesinde tesirlidir. Daha çok bayanlarda oluşan çatlakları iyileştirici tesire sahiptir. Aynı zamanda çatlak oluşmasını da önlemektedir. Oksizinc krem, kir ve çil yaradılışını maniler. Bununla beraber cilt renginin de hoşlaşmasını sağlar.

İçerisinde @ oranda çinko oksit bulunan bu krem, sanki sürülen bölgede kalkan oluşturuyor. Eczanelerde 40 gram ya da 100 gramlık tüplerde satılan Oksizinc Krem, beyaz bir rengi vardır. Etmen maddesinin yanı gizeme içerisindekilerle cildi besleyerek ıslatıcı tesiri oluşturabilir. Paraben kapsamayan bu kremi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. 

oksizinc krem ne için kullanılır

OKSİZİNC KREM NASIL KULLANILIR?

Oksizinc krem kremi kullanmadan evvel bölgeyi kesinlikle hoşça arının. Kuruladıktan sonra hoşça uygulayabilirsiniz. Gün içerisinde 2 veya 3 kere kullanabilirsiniz. Kremin gözle temas etmemesine itina gösterip, şayet temas ederse bol suyu ile yıkayarak arınabilirsiniz.

oksizinc krem fiyatı nedir

OKSİZİNC KREM FİYATI

Sadece eczanelerde ve kozmetik mağazalarda satılan Oksizinc kremin 100 gramı 46,25 TL‘dir.