Nadixa krem ne işe yarar? Nadixa krem nasıl kullanılır? Nadixa krem fiyatı 2020

3

Cildin yüzeyinde olan tüm sivilcelerin geçmesini der altında olanları da yüzeye çıkararak iyileşmesini sağlayan Nadixa krem hakkında merak ettiğiniz tüm sualleri cevapladık. Yalnızca uzman hekimlerin reçete ettiği Nadixa krem ne işe fayda? Nadixa krem nasıl kullanılır? Nadixa krem maliyeti nedir? Bilmek için yazımızı araştırabilirsiniz.

Günümüzde ismini sıkça dinlediğimiz Nadixa kremin faktör maddesi Nadifloksasin‘ dir. Kullanılmaya başlandığından itibaren bakterilerin cilt üzerinde büyüyüp artmalarını yasaklayarak, bakterilerin neden olduğu iltihabi cilt bozukluklarını tertip eden bu krem, antibiyotiktir. Çoğunlukla ergenlik yarıyılındaki gençlerde görülen sivilceler iltihaplı sivilceler, alna ya da enseye yakın kıl köklerinde, erkeklerde sakal ve bıyık bölgesi, genital bölge, sırt gibi leke ve yağın yoğun olduğu yerlerdeki bakterilerin aktifliği neticeyi oluşan içi cerahat dolu kabartılar ve pembe-kırmızı kabartılarla apaçık sivilcelerin iltihaplı sivilce vulgaris giderilmesi için reçete ediliyor. Netlikle uzman hekime danışılmadan kullanılmaması gereken Nadixa kremin içerisinde bulunan faktör maddesine karşı alerjiniz varsa ciddi sıhhat meselelerine yol açabilir. 

Nadixa kremi kullanmaya başladığınızda sürdüğünüz bölgelerde sarı kirler olabilir. Bunları sabunlu suyla geçirebilirsiniz. Bir değişik dikkat edilmesi gereken nokta ise; ilacı sürdükten sonra  güneşe çıkmamaya itina gösteriniz.  Bu cins ilaçlar cildinizi güneş ışınlarına karşı daha duyarlı hale getirebilir.

NADİXA KREM NASIL KULLANILIR?

Nadixa kremi uzman hekiminiz nasıl reçete ettiyse netlikle o biçimde kullanmaya itina göstermelisiniz. Fazla kullanıldığı takdirde hastalığınızda  bir iyileşme sağlanmaz, aksine sıhhatinize ciddi hasarlar verebilir. İlacı sürmeden evvel sivilceli yerleri su ile temizletip, pak bir havlu ile kurulayın. Sivilcelerin olduğu cilde sürüp, hafif hareketlerle masaj yaparak yedirilmesini sağlayın.

NADİXA KREM FİYATI NEDİR?

Eczaneden reçete ile alabileceğiniz Nadixa kremin fiyatı 28.24 TL’dir.