Kıvırcık saçlara özel şampuan önerileri 2020

2

Kıvırcık saçların parlak ve canlı görünmesi için her zaman iyi bakım yapmak gerekir. Bu bakım hem kıvırcık saçların daha basit şekillenmesini sağlayacaktır. Peki kıvırcık saçlar hangi şampuanı kullanmalı? Kıvırcık saçlar için şampuan var mı? Tüm ayrıntılarıyla yazımıza göz atabilirsiniz…

Kıvırcık saç, basit basit biçim almayan aynı zamanda sık sık şişkin görünerek can sıkıcı bir hale dönüşebilir. Banyo sonrasında tarama harekâtı yapıldığı halde karışması basit olan ve bakım mevzusunda ustalık gerektiren kıvırcık saç, cansız ve eskimiş görünebilir. Bu surattan kıvırcık saçlara sahip olan şahıslar saçlarını devirirken, oldukça dikkat etmeli ve saça hasar veren sülfatın kesinlikle kullandıkları şampuanlarda bulunmamasına itina göstermelidir. Kullanacağınız rastgele bir şampuan kıvırcık saçların hakimiyet alamayacak bir vaziyete gelmesini sağlayacaktır. Kozmetik dünyasında da mahsul çeşidi az bulunan kıvırcık saçlara özel şampuanları mercek altına aldık. Hem saça bakım yapacak, hem de daha parlak ve canlı görünmesine dayanakçı olacak kıvırcık saç şampuanların tahlili için haberimizin ayrıntılarını araştırabilirsiniz.

Kıvırcık saç

KIVIRCIK SAÇLAR HANGİ ŞAMPUANI KULLANMALI?

 1- Milkshake Curl Passion Kıvırcık Saçlar İçin Şampuan / 114,00 TL

Milkshake Curl Passion Kıvırcık Saçlar İçin ŞampuanParlak ve sıhhatli buklelere sahip olmak isteyenlere müjde! Özel vitaminler barındıran bu şampuan, saçların lüzumu olan nemi ilk uygulamada karşılar. Aynı zamanda saçları parlak ve yumuşak yaparak, saçı hırpalamadan zarifçe pakler. Aynı zamanda bu şampuan, günlük kullanım için oldukça uygundur.

 

 

 

2-Kerastase Bain Oleo Curl – Kuru ve Kıvırcık Saçlar için Şampuan / 60,00 TL

Kerastase Bain Oleo Curl - Kuru ve Kıvırcık Saçlar için ŞampuanKıvırcık saçlar için özel olarak geliştirilmiş yöntemi sayesinde, saçın gereksinimi olan tüm vitamin ve mineralleri barındırır. Sıhhatli ve canlı görünen kıvırcık saçlara kavuşmak, bu şampuan sayesinde çok güç değil. Tek yıkamada dahi tesirini gösteren bu şampuan, içerinde bulunan yoğun ölçüde gliserin ile saçın ıslatılmasına dayanakçı olur. 

 

 

3-Kerastase Discipline Curl Ideal Cleansing Conditioner Şampuan / 104,00 TL

Kerastase Discipline Curl Ideal Cleansing Conditioner ŞampuanYoğun kıvamı olan bu şampuan, saç tenine masaj yaparak uygulandığında harikulade neticeler elde etmenizi sağlıyor. Hem kokusu hem de kremsi yapısıyla kullananlar tarafından çok sevilen bu şampuan , saçı besleyerek basit biçimde taramaya da dayanakçı oluyor.