Jilet nasıl kullanılır? Jilet tüyleri arttırır mı? En iyi kadın jileti hangisi?

1

Jiletle tıraş olmanın bedendeki tüyleri çoğaldırdığı ve kalınlaştırdığı mevzusu senelerdir tartışılan bir mevzu. Uzmanlar bu mevzuda geniş çaplı bir araştırma yaptı. Araştırmanın neticesinde ise jiletin tüyleri çoğaldırmadığı kanısına varıldı. Peki jiletle tüyler nasıl alınmalı? Jilet tüyleri ne zaman çoğaldırır? Piyasadaki en iyi bayan jileti hangisidir? Bilmek için yazımızı araştırabilirsiniz.

Bedenimizin koltuk altı, genital bölge, bacak ve surat gibi bölgelerindeki tüyleri arınmak için birden çok usul bulunuyor. Bu usullerin arasında hem basit hem acısız hem de asırlardır uygulanan jilet, bazı bayanların hormonel problemleri sebebiyle tüylerinin kalınlaşarak daha fazla çıkmasına neden oluyor. Hal böyle iken bu haberleri dinleyen bayanlarda jilet mevzusunda tereddütlük yaşıyor. Tüm suallerinize yanıt olacak bir araştırma yapıldı. Sizler de jilet kullanma mevzusunda tereddütlük yaşıyorsanız kesinlikle haberimizin devamını okumalısınız.

JİLET TÜYLERİ ARTIRIR MI?

Jilet tabiatı gereği aşikar bir alet olduğu için tüyleri keserken yana doğru meyilli bir biçimde kesiyor ve kılların ucu mızrak gibi oluyor. Tüyler tekerrür uzamaya başladığında bu surattan, sanki daha kalınlaşmış ve fazlaymış gibi görünür. Başka Bir Deyişle jiletle tüy almanın kıl köklerini kalınlaştırdığı dedikoduyu tamamen gerçek değildir. Gerçek ehemmiyetli olan tüy yapınızdır. Zira tüy yapısı bireyden bireye değişiklik gösterebilir ve tıraş bıçağına vereceği tepki de değişiktir.

EN İYİ KADIN JİLETİ HANGİSİ?

– Gillette Venus Swirl Kadın Tıraş Cihazı / 60,00 TL

– Gillette Simply Venus 3 Tıraş Aygıtı / 22,90 TL

– Gillette Venus Riviera 2’li / 27,90 TL