Göz altı morluklarına iyi gelen en etkili kremler 2020

2

Kısa vakitte göz altı morluklarından kurtulmak için tesirli kremleri kullanmalısınız. Bu kremler her sene kozmetik dünyasında başkalaşıma uğruyor. Sanki milyonlarca şahsın rahatsız olduğu göz altı morluklarından kısa vakitte kurtulmanın dermanı bu kremlerde. 2020 göz altı morluklarına iyi gelen kremler listesi bugünkü haberimizde.

Göz altı morlukları olarak da adlandırılan ve alt göz kapaklarının altında koyu ulusalar biçiminde ortaya çıkan vaziyet, bayanlarda ve erkeklerde yaygın olarak görülür. Yapılan araştırmaların bir çoğu genetik olduğunu ortaya koysa da bazen yoğun tempo, az uyku, stres gibi nedenler de göz altı morluklarının apaçıklaşmasına neden olur. Çoğu zaman göz altı torbalarının da eşlik ettiği göz altı morlukları bireyin olduğundan daha yaşlı görünmesine de neden olur. Göz altı morlukları kaygı edilecek bir sıhhat meselesine işaret etmez ve tıbbi müdahale gerektirmez. Ancak kremlerle bunu ortadan kaldırabilirsiniz. Peki bu kremler hangisi? Göz altı morluklarına iyi gelen tesirli kremler neler? Gelin beraber bilelim:

– Kiehl’s Clearly Corrective Dark Circle Perfector SPF3 / 155,00 TL

BB kremin rengini ve dokusunu hatırlatan bu krem, uygulandığı anda göz etrafındaki tüm nezaret morluklarını ve kahverengi halkaları yok ediyor.

2- Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Synchronized Complex II / 174,00 TL

İhtiyarlama karşıtı olarak da öğrenilen bu krem, göz altlarına donakaltıcı bir biçimde pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor.

3- La Mer Eye Balm Intense Göz Kremi / 1350 TL

 

La Mer Eye Balm Intense Göz Kremi

Yoğun yöntemli krem, nezaret bölgesindeki teni kuvvetlendirir. Buradaki kabarıklığı indirir ve ince çizgilerin yaradılışını maniler. 

4- Origins GinZing Göz Kremi / 139,00 TL

Origins GinZing Göz Kremi

Kafein kapsayan bu krem göz etrafınızda lüzumunuz olan dolaşımı süratlendirecektir. Bu sayede, kabarıklık, koyu halkalara veda edebilirsiniz.

5- Murad Instant Radiance Göz Kremi / 419,00 TL

Murad Instant Radiance Göz Kremi

İçeriğindeki C vitamini ve hyalüronik asit beraber çalışarak nezaret bölgesindeki hücrelerin sıhhatli çalışmasını destekliyor. Aynı anda oluşan çizgilerle savaşıyor ve koyu halkaları yok ediyor.