Expigment krem ne işe yarıyor? Expigment krem nasıl kullanılır?

3

Güneş kirleri, irinli sivilcelerden kalan kirler, siyah nokta sonrasında oluşan renk denksizlikleri ya da daha bir hayli nedenden dolayı ciltte oluşan kirleri giderecek sanki cildin renk tonunu eşitleyen mucize krem Expigment hakkında merak edilenleri sizlerle paylaşıyoruz. Expigment krem nasıl kullanılır? Expigment krem maliyeti ne kadar? Expigment kremin yan tesirleri nelerdir? bilmek için geç kalmayın.

Lekeleri geçirme konusunda adeta uzman olan Expigment krem, daha çok deri yüzeyinde bulunan lekeleri geçirmek için kullanılır. Derinin üst tabakasında yani güneş lekeleri, çil, sivilce izi ya da koyu renkte oluşan halka gibi izleri başarılı bir şekilde geçiren bu krem son günlerde sosyal medyanın dilini düştü. Kadınların merak ettiği ve özellikle ciltte bulunan lekeleri gidererek kısa sürede pürüzsüz bir cilde kavuşmayı hayal edenler için mucize olan Expigment krem, bildiğiniz tüm ürünleri unutturacak türden. Eczanelerde reçete ile satılan bu kremle güzelliğinize gölge düşüren tüm lekeleri anında yok etmeye ne dersiniz? 

Etken maddesi Hidrokinon olan Expigment krem, iki farklı şekilde raflar yer alıyor. Bir tanesi yoğunluk derecesi %2 diğeri ise %4 ‘tür. Bu ayrım ise lekelerin büyüklüğüne ve uzman doktorunuzun önerisine göre değişiyor. İçerisinde bulunan maddenin harekete geçmesiyle beraber cildin renk tonunun açıldığını görebilirsiniz.

Expigment Krem nasıl kullanılır?

Sadece güneş lekesi yada çil gibi sorunları yok etmekle kalmayıp sivilce lekeleri gibi küçük şeyleri de ortadan kaldırmada oldukça başarılı olan Expigment krem, çok etkili olmasıyla da kısa sürede bu izlerden kullanabilirsiniz. Ancak bu krem kesinlikle yazın kullanılmamalıdır. 

EXPİGMENT KREM NASIL KULLANILIR?

Expigment kremi kirlerinizi geçirmek için kullanacaksanız gün içerisinde 2 kez kullanmanız yeterli olacaktır. Ancak kremi kullanmadan evvel cildinizin pak olmasına itina gösterin. Kremi kullanmadan evvel bölgenin ıslak olmamasına ve tamamen hijyenik olmasına itina göstermelisiniz. Kremi sürdükten hemen sonra en az 2 dakika kadar ovuşturun. Kirin gitmesi için en az 2 ay süresince kumpaslı bir biçimde kullanmalısınız.  Şayet ilk 2 ay içerisinde gözle görülür bir farklılık yok ise kesinlikle krem kullanımı vazgeçilmeli ve hekiminize vaziyeti danışmalısınız.

EXPİGMENT KREM FİYATI

EXPİGMENT KREMİN FİYATI NEDİR?

EXPİGMENT KREMİN YAN ETKİLERİ NELERDİR?

Expigment kremi fiyatı,  kremin çeşidine göre değişmektedir. Expigment %2 satış fiyatı 9.40 TL’dir. Expigment %4 satış fiyatı ise 12.11 TL’dir.