Eritretin Jel ne işe yarar? Eritretin Jel nasıl kullanılır? Eritretin Jel fiyatı 2020

1

Suratınızın rastgele bir bölgesinde çıkan sivilceleri gidermek için Eritretin Jeli kullanabilirsiniz. Uzman hekiminizin önerisi üzerine kullanabileceğiniz Eritretin jel nasıl kullanılır ve 2020 maliyeti nedir merak ediyorsanız haberimizin ayrıntılarından detaylı bir biçimde bilebilirsiniz.

Hafif ve orta şiddetli aknelerin tedavisinde kullanılan Eritretin Jelin etken maddesi Eritromisin ve Tretinoin (Retinoik asit)‘ dir. Uygulandığı bölgede iltihap oluşumuna sebep olan kimyasalların etkilerini azaltan bu jel, sivilcelerin yayılmasını önlemede büyük rol oynuyor. Hem yeni oluşmaya başlamış hem de oluşmuş sivilceye etki eden Eritretin Jel, yalnızca eczanelerde satılıyor. Eğer, gül hastalığınız veya akut egzama yada ağız çevresinde  cilt iltihabı gibi bir rahatsızlığınız varsa kesinlikle bu kremi kullanmamalısınız. Kullanırken dikkat etmeniz gereken bir diğer adım ise güneş, rüzgar ya da açık yaralı olan bölgelere uygulamamanız gerektiğidir. Eritretin Jel, kullanmadan önce doktorunuzun bilmesi gerektiğini unutmamalısınız. Kremi kullanırken cildinizde kuruluk yapabilir bu yüzden nemlendirici uygulayabilirsiniz. 

SİVİLCELERİN BIRAKTIĞI İZLERİ YOK EDEN OXİMİN JEL NASIL KULLANILIR? BİLMEK İÇİN TIKLAYIN…

ERİTRETİN JEL NASIL KULLANILIR?

Uzman hekiminizin önerdiği reçeteye göre kullanmalısınız. Bunun dışında kullanacaksanız. Bölgeyi arınıp ılık su ile durulayınız. Kuruladıktan sonra ilacı parmağınızın ucuyla ince bir katman halinde sürerek, hafif hareketlerle masaj yapın. Gün fazla özellikle gece uyumadan evvel rehabilitasyon edilecek bölgeye sürmeniz yeterli olacaktır. 3-4 gün sonra günde 1 kere akşamları  uygulanabilir.

ERİTRETİN JEL NE KADAR?

Eritretin Jelin 30 gramlık tüpteki fiyatı 17 Ocak 2020 yılı itibariyle 29.73 TL‘den satışa sunulmaktadır.

ERİTRETİN JEL YAN TESİRİ VAR MIDIR?

Karın sızısı, soluk almada eforluk, kurdeşen, yüzde, dudaklarda, dilde ve boğazda şişlik gibi bir vaziyette acilen hekiminizi bilgilendiriniz.