Contractubex krem ne işe yarar? Contractubex krem nasıl kullanılır?

2

Cildinizdeki senelerdir geçmeyen yaralara, operasyon izlerine hatta en zararlı dikiş izlerinize dahi çözüm olacak bir kremi sizlerle tanıştırıyoruz. Contractubex krem son günlerin en çok konuşulan mahsulleri arasında olmakla birlikte kullanan bir hayli meselelerine takat oluyor. Yara, sivilce izlerini geçirecek olan Contractubex krem nasıl kullanılır? bu haberimizin ayrıntılarında basitçe bulabilirsiniz.

Contractubex krem; Bedende senelerdir iyileşmeyen yara izler ya da operasyon sonrası kalan dikiş izleri, kalıcı zarar vazgeçen yanıklar, koparılmış sivilce izleri gibi basit basit geçmeyen izleri kısa zamanda geçiren aynı zamanda sadece eczanelerde satılan medikal bir kremdir. Cildin veya bedenin dış yüzeyinde bulunan yanılgıları gidermede oldukça zaferli olan Contractubex jel, var olan bu yanılgıları basitçe ortadan kaldırılabilir. Özellikle operasyon sonrasında oluşan kalıcı izleri ya da ağır yaralanmanın tesiri olan bedendeki izleri gideren bu jel, gebelerin fobili düşü olan çatlakları da mucize bir biçimde ortadan kaldırıyor. Rakamsız yararıyla günümüzde popüler hale gelen bu jel krem aynı zamanda derinleşmiş iltihaplı sivilce izleri, kaşıma nedeni ile oluşan ciltte besbelli izleri hatta operasyon ile alınmış benlerden kalan izleri yok etmesi gibi bereketleri de bulunmaktadır.

Etmen maddesi Extractum Cepea, Allantıin ve Heparin sayesinde bulunan yaraların ve ölü dokunun yenilenmesi iyileşmesini kısa bir vakitte sağlanıyor. Contractubex jeli genellikle gebelik yarıyılında fazla kilo alan bayanlar sonrasında kilo vermesi sebebiyle bedenin belli bölgelerinde çatlaklar için kullanılması öneriliyor. Harika neticeler verdiği görülmüştür.

Contractubex krem ne işe ayrar

Seneler evvel olan bir kaza, operasyon yada daha öncekilerden kalmış bir yanık izi Contractubex jel ile geçebilir. Burada öğrenmeniz gereken ehemmiyetli husus ise yara izi ne kadar daha önceki ise iyileşme süreci de buna bağlı olarak uzamaktadır. Kumpaslı kullanarak kesin netice almanız muhtemeldir.

Sivilce izleri içinde tesirli neticeler alabileceğiniz Contractubex jel ile ergenlik yarıyılımda oluşan sivilcelerin yok edilmesinde hatta geçse dahi sivilcelerin yerine gelen çukurlukların, izlerin yok edilmesinde Contractubex jel’i kullanarak pozitif neticeler almanız olasıdır.

CONTRACTUBEX KREM NASIL KULLANILIR?

Ten üzerinde bulunan yara, yanık, kesik, çatlak, çizik, operasyon izler ve buna eş izlerin üzerine sürülür ve hafif masaj yapılarak meseleli bölgeye uygulanır. İlacın tesirinin ortaya çıkması için gün içerisinde an az 2 yada hekiminizin nasihati ile önerdiği sıklıkta kullanılır. Contractubex krem muhtemel oldukça meseleli bölgeye parmaklarınız desteği ile ovalar biçimde sürünüz. 

Sivilce izleri için ise; Şayet hekim önerisi üzerine kullanılacaksa Contractubex’i gün içerisinde 4 kez meseleli olan bölgeye uygulanması ve aynı biçimde bir ölçü jelin meseleli bölgeye yedirilmeden katman kalacak biçimde vazgeçilmesi gerekmektedir.

ameliyat izlerini gideren kemler

Şayet hekim önerisi üzerine kullanılacaksa Contractubex’i gün içerisinde 4 kez meseleli olan bölgeye uygulanması ve aynı biçimde bir ölçü jelin meseleli bölgeye yedirilmeden katman kalacak biçimde vazgeçilmesi gerekmektedir.

CONTRACTUBEX KREM FİYATI

Contractubex krem Eczanelerden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Bu kremi kullanmaya karar verdiğinizde mutlaka doktorunuza danışınız. Eczane Perakende Satış Fiyatı ( KDV Dahil ) 130,09 TL‘dir.