Boncuk ağda nedir? Evde boncuk nasıl yapılır? Boncuk ağda tüyleri azaltır mı?

1

Son günlerde oldukça popüler olan boncuk ağda, bir cins epilasyon usulüdür. Tüyler, kökünden alan aynı zamanda eksilmesine de takviyeci olan boncuk ağda nedir ve konutta nasıl yapılır sizler için inceledik. İşte boncuk ağda hakkında tüm merak edilen suallerin cevabı:

Boncuk ağda, tüy almayı daha pratik ve daha acısız hale getiren bir epilasyon usulüdür. Boncuk ağda, öbür tüy alma usullerine göre pahalı olmasına karşın bir çok kullanıcı tarafından pozitif yorumlar aldı. İsmini biçiminden alan boncuk ağda öbür usullere göre daha az acıtmasından dolayı da beğenildi. Duyarlı ciltlerde dahi kıl köklerini çıkarırken yumuşak bir değiş sağlayan boncuk ağdasını hoşluk merkezlerinde de kullanılıyor. Surat, bikini bölgesi ve koltukaltı gibi duyarlı bölgelerde dilediğiniz gibi boncuk ağdasını kullanabilirsiniz. Boncuk ağdanın öbür ağdadan farkı bez kullanılmadan hemen soğuduktan sonra çekilebilmesidir. Öbür ağdaların kıl köklerini beslediği söylenir. Boncuk ağdanın böyle bir negatif doğrultuyu bulunmamaktadır. 

BONCUK AĞDA NASIL YAPILIR?

Boncuk ağdanın kullanımı oldukça kolaydır. Klasik ağdanın aksine bez gerekmemektedir. Ağdayı uygulamak istediğiniz bölgeye sürmeniz ve sonrasında sürüklemeniz yeterlidir. Atanabilir özelliğinin olması cildiniz tahriş olmasını maniler. Boncuk ağda da değişik ağdalar gibi ağda ısıtıcısında ısıtmalısınız.