2020 yılının en güzel kış parfümleri

1

Bayanların gün içerisinde dudak boyası gibi aralıksız yanlarında taşıdıkları eşyalardan birisi de parfümlerdir. Mevsimlere, aylara, hatta kombinlere göre dahi değişen parfümler arasında en iddialı kış parfümlerini mercek altına aldık. Tüm bayanların dikkatini sürükleyecek, kokuları mükemmel üstelik kalıcılığı uzun vakit gitmeyen birbirinden şık 10 iddialı kış parfümü…

Kış aylarında giysiden aksesuarlara kadar her şey değişiyorsa parfümlerin koku ve içerisinde bulunan özellikler de değişmelidir. Yapılan araştırmalara göre bayanların son senelerde en çok satın aldıkları ve yanından ayırmadığı kozmetik mahsuller arasında parfümler geliyor. Bu surattan kış aylarında en iddialı ve kokusunu çok seveceğiniz parfümleri inceledik. Hem azametli ambalajları hem de kokuları ile kendine hayran vazgeçen birbirinden hoş kış aylarına da uygun parfümleri bilmek için haberimizi araştırabilirsiniz.

KIŞIN EN İDDİALI PARFÜM TEKLİFLERİ

en iddialı kış parfüm önerileri

MİSS DİOR / 401,00 TL

Parfümör François Demachy’ın aşkın kokusu olarak planladığı aynı zamanda ilk günden beri çok satışan yapan Miss Dior, Natalie Portman ile belleklere kazındı. Gülün değişik cinslerine bergamot ve pembe karabiberin içerisinde bulunduğu bu parfüm, çok uzun vakit kullanılmasıyla da tanınmış oldu.

VALENTİNO DİNNA / 959,00 TL

Tüm bayanlar tarafından bilenen ve 2015 senesinden bu yana herkesin beğenerek takip ettiği Valentino Donna, Bulgar gülü ve vanilya notalarıyla kendine hayran vazgeçiyor. Parfümör Sonia Constant ve Antoine Maisondieu imzasını taşıyan bu parfüm, hem olağan hem de iddialı parfüm arayanların bırakılmazı olacak.

Kış parfümü önerileri

VERSACE BRİGHY CRYSAL / 490,00 TL

Hem duruluğu hem de göz akdikeni parlaklığı sayesinde öncelikli olarak görünümüne vurulabilirsiniz. Kalıcı ama çiçeksi bir parfüm arayanların gözdesi olacak bu parfüm, kış aylarında kullanıldığında hem rahatsız etmiyor hem de çok uzun müddet kalıcılık sağlıyor.

CHLOE NOMADE  / 690,00 TL

İçerisinde bulunan odunsu kokusu sayesinde ağır kokuları beğenmeyenlerin ideal seçimi arasında olacak bu parfüm, Meşe, frezya ve Mirabelle eriğinin sentezinden oluşuyor.

En güzel kış parfümleri

YVES SAİNT LAURENT MON PARİS / 650,00 TL

İlk olarak görünümüne bakıldığında oldukça iddialı ve bayanların çok hoşlanacağı bir şişeye sahip olan bu parfüm, datura çiçeğini beyaz misk ve orman meyvelerinin sentezinden oluşuyor.

DOLCE&GABBANA VELVET INCENSON / 1212,75 TL

 2018 senesinin Nisan ayında satışa sunulan bu parfüm, kehribar ağacı, karabiber, paçuli özü ve daha aşırısının bir arada bulunduruyor. Doğu kültürünü ve Akdeniz’i buluşturan dünyaca namlı markanın bu parfümü kış aylarının en iddialıları arasında yer alıyor.

Kışın güzel kokan parfümler

TİFFANY EAU DE PARFUM INSTENSE / 531,00 TL

Gün içerisinde yoğun bir tempo içerisinde çalışan bayanlar için üretilmiş olan bu parfüm kokusu ile dinamik bir koku veriyor. 

ELİE SAAB LE PARFUM / 638,00 TL

Şık ve çağdaş ambalajı hem de kalıcı kokusu ile sanki bağımlılık yapan Elie Saab Le parfüm içerisinde beyaz yasemin Çiçeği, Portakal Çiçeği, Kırmızı meyve notaları bulunduruyor.