2020 En kolay saç modelleri hangisi? Evde kolay saç bağlama

1

Her sabah erken mektebe giderken saçlarınızı yapmak güç geliyor üstelik bir de saçlarınızın şekillendirmekte zorlanıyorsanız bu haber bütün size göre. Pratik bir biçimde saçlarınıza biçim vermek ve bu modelin itinayla yapılmış gibi görünmesini istiyorsanız hazırladığımız modelleri araştırabilirsiniz. İşte mektebe giderken yapabileceğiniz basit saç modelleri…

Mektebe giderken özellikle de kış aylarında saçlarınızı yapmaya eriniyorsanız, akşamları uyumadan evvel yapabileceğiniz sabahta üzerinden bir kere düzenleyerek müthiş görünüme kavuşabileceğiniz modelleri seçim edebilirsiniz. Üretimi oldukça basit olan saç modelleri sizi olduğunuzdan havalı gösterebilir. Hem çok rahat hem de çok kibar görünen hazırladığımız saç modellerini çok hoşlanacaksınız. Günlük yaşamınızda mübalağalı saç modellerinden uzak, natürel görünümüyle yakın arkadaşlarınız ve dostlarınız da hayran kalacak. İster bandana isterseniz de tokalarla bu modelleri yapmak olası. Dünyaca namlı mankenler 2020 podyumlarında dahi bu modellerle boy gösterecekler. Pek bu kadar methederek anlattığımız modeller nasıl yapılıyor. Gelin beraber sezonun trend saç bağlama modellerini araştıralım…

BALERİN TOPUZU /  DÜŞÜK TOPUZ

Saçlarınızın lekeli ve yağlı göründüğünü düşündüğünüz zamanlarda balerin topuzu imdadınıza yetişebilir. Yapılışı yalnızca dakikalarınızı alacak balerin topuzu kış aylarında bol kazaklarla sizi kibar gösterecek.

AT KUYRUĞU

Uzun saçlı bayanların en büyük problemleri saçlarını şekillendirmek olabilir. Gün içerisinde hem bozulmayacak hem de imali çok pratik bir saç modeli arıyorsanız at kuyruğu ideal bir tercih olabilir. 

BOHEM SAÇLAR

Saçlarınızı mektebe giderken hem natürel hem de nazik olunmasını istiyorsanız kenarları hafif dağınık ve akşamdan ördüğünüz saçlar müthiş bir seçim olabilir.